پمپ بتون دکل های پاپصیران با استفاده از تجارب سالیانه این شرکت و مطالعات پیوسته مطابق با آخرین تکنولوژی روزدنیا تولید می گردند.پشتیبانی میکسوماتیک آلمان غربی تضمین کیفیت تولید ماست.پمپ بتون دکل های پاپصیران در داخل و خارج از کشور مشغول بکار میباشند.صادرات ما در این زمینه خود گواهی کیفیت کار ماست.تامین سریع قطعات یدکی و تضمین خدمات بعد از فروش از محسنات این شرکت میباشد.

انواع مدل ها
پمپ بتن دکل 36 آر ایکس پمپ بتن دکل 28 زد ایکس

پمپ بتون دکل

پمپ بتون دکل برای اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و تولید گردیده‌است. پمپ بتون دکل پاپصیران با برخورداری از آخرین تکنولوژی‌های آلمانی ساخته و با استفاده از قطعات و لوازم آلمانی با بهترین کیفیت در دو مدل 28 متری ایکس و 36 متری عرضه می‌شوند.

از پمپ بتون دکل برای انتقال بتون آماده از میکسر به محل مصرف برای ارتفاع‌های محدود استفاده می‌شود.

پمپ در محل بتون ریزی ثابت شده و بتون آماده از طریق وان پمپ به محل مصرف که اکثراً سقف ساختمان یا فونداسیون می‌باشد،انتقال می‌دهد.

طول بوم این پمپ ها از 21 تا 63 متر می باشند.نیروی محرکه پمپ از موتور کامیون گرفته می شود و نوع کامیون ها بستگی به ارتفاع دکل پمپ ها متغیر است.


سوالات کاربران


قیمت و وضعیت

سلام.میخواستم در مورد قیمت پمپ 28متری و نیز اینکه با ماشین کوبله شده است مشخص فرمائید ممنون ... پاسخ

کارشناسان فنی پاپصیران

کامیون را ما نداریم و مشتری باید تهیه کند کامبون ۱۰ چرخ شاسی باری لازم است و قیمت پمپ ۲۸ متری بدون کامیون ۴۵۰ میلیون تومان است .کامیون هم حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ است بستگی به مارک ان دارد ... پاسخ

۸

سلام رو ماشین تک پمپ چند متری بسته میشه ... پاسخ

کارشناسان فنی پاپصیران

با سلام خدمت شما کاربر گرامی پمپ روی تک تا 21 متری بسته میشود. موفق باشید. ... پاسخ

عنوان سوال
متن سوال