جرثقیل سقفی های پاپصیران با استفاده از تجارب سالیانه این شرکت و مطالعات پیوسته مطابق با آخرین تکنولوژی روزدنیا تولید می گردند.پشتیبانی میکسوماتیک آلمان غربی تضمین کیفیت تولید ماست.جرثقیل سقفی های پاپصیران در داخل و خارج از کشور مشغول بکار میباشند.صادرات ما در این زمینه خود گواهی کیفیت کار ماست.تامین سریع قطعات یدکی و تضمین خدمات بعد از فروش از محسنات این شرکت میباشد.

ساخت انواع جرثقيل از5 تا 100 تن   

سفارشات خاص- گنتري كرين – جيب كرين – انواع جرثقيل هاي سقفي  

جرثقیل سقفی چیست؟

جا به جایی اجسام سنگین در مکان های سربسته و بزرگ از جمله مواردی است که ذهن صاحبان کارخانه‌های صنعتی را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول می‌دارد. استفاده از ماشین‌آلات سنگین مانند لیفتراک از جمله مواردی است که در این زمینه می‌تواند کمک‌رسان باشد اما با گشایش تفکرهای دخیل در ساخت کارخانه‌های صنعتی و پیشرفت تکنولوژی، با ایده برداری‌ از جابه جایی اجسام در محیط باز، جرثقیل‌های سقفی طراحی و به دنیای ماشین‌آلات صنعتی معرفی شدند.

 

انواع جرثقیل سقفی

این جرثقیل‌ها معمولا با کمی ارتفاع از زیر سقف تعبیه شده و دارای دو ریل برای تغییر مسیر در صفحه دوبعدی هستند. قسمت اصلی جرثقیل، پل آن است که حرکت در ارتفاع را فراهم می‌نماید و تعداد آن موجب دسته بندی این ماشین‌آلات به دو بخش «جفت پل» و «تک پل» گشته‌است. انواع دیگری از جرثقیل‌ها با عنوان «جرثقیل دروازه‌ ای» نیز برای حرکت در یک جهت در محیط باز و «جرثقیل آویز» برای استفاده در مکان‌هایی که ستون حمال ندارند، وجود دارند. بسته به نیاز می‌توان انواع مختلف آن را انتخاب نمود.

مزیت استفاده از جرثقیل سقفی

استفاده از جرثقیل‌های سقفی علاوه بر سهولت انجام جابه جایی، فضای کمتری را اشغال می‌کند. عبور و مرور در فضای اصلی را راحتتر نموده و هزینه‌های ماشین‌آلات سنگین را پوشش می‌دهد. در محیط‌‌های وسیع که جابه جایی‌های دقیق مورد نیاز است، جرثقیل سقفی به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب معرفی می‌شود.

 


سوالات کاربران


عنوان سوال
متن سوال