بچینگ های پاپصیران با استفاده از تجارب سالیانه این شرکت و مطالعات پیوسته مطابق با آخرین تکنولوژی روزدنیا تولید می گردند.پشتیبانی میکسوماتیک آلمان غربی تضمین کیفیت تولید ماست.بچینگ های پاپصیران در داخل و خارج از کشور مشغول بکار میباشند.صادرات ما در این زمینه خود گواهی کیفیت کار ماست.تامین سریع قطعات یدکی و تضمین خدمات بعد از فروش از محسنات این شرکت میباشد.

انواع مدل ها
بچینگ پلانت 40 سی بچینگ پلانت 40 ام سی آر بچینگ پلانت 50 سی بچینگ پلانت 50 سی آر بچینگ پلانت 60 سی بچینگ پلانت 60 سی آر بچینگ پلانت 120 تی آر سی بی بچینگ پلانت ال بی 36

بچینگ چیست؟

بچینگ یا همان بچینگ پلانت به هسته‌ی ایستگاه‌های تولید بتن اطلاق می‌شود که بسته به نوع مصرف دارای انواع ثابت و سیار است. این ایستگاه‌ها بیشتر در پروژه‌های صنعتی و عمرانی استفاده شده و از آن جا که تولید بتن در یک محل و انتقال آن به محل اجرای پروژه به صرفه نبوده، آن‌ها را در همان محل احداث و آماده بهره برداری می‌نمایند.

 

کارکرد بچینگ

میکسر بخش مخلوط ساز یک ایستگاه تولید بتن است که وظیفه‌ی مخلوط ساختن سنگدانه‌ها و سیمان با نسبت مشخص و مقدار مشخصی آب را بر عهده دارد. میکسر سنگدانه‌های مورد نیاز خود را از یک مخزن که به «دپوی سنگدانه» معروف است، تامین کرده و سیمان لازم نیز از «سیلوی سیمان» توسط مارپیچ های سیمان  تامین می‌شود. سیلوهای سیمان در ظرفیت های مختلف از 50 تن به بالا ساخته و استفاده می گردند.

نسبت دقیق این سنگدانه ها و سیمان و آب بسیار حائز اهمیت است.

پس از واکشی مواد به داخل میکسر نوبت اضافه شدن آب به این ترکیب است. آب درون مخزن از یک کنتور اندازه‌گیری گذشته و وارد  میکسر بچینگ می‌شود. سپس میکسر با گردش دورانی به دور محور خود و مخلوط ساختن ترکیبات سیمانی با آب، ملات بتن را تولید می‌نماید.

بتن آماده شده از دریچه زیر میکسر به تراک میکسر جهت حمل به محل مصرف منتقل می شود.


سوالات کاربران


عنوان سوال
متن سوال